Osudom Rusije za takozvanu agresiju na Ukrajinu u Ujedinjenim nacijama, Aleksandar Vučić je potvrdio da je nezabeleženi izdajnik u istoriji, poručuje za “Srbin info” dr prof Dejan Mirović.
– Ne samo da je ovo nemoralno, već je direktno i glas za nezavisno Kosovo, a priče kako se osudom agresije na Ukrajinu čuva naš suverenitet nema nikakve veze sa realnošću.
Prema tome, bez odluke SB, do toga ne može doći. Bezočna laž Aleksandra Vučića, isto kao i u vezi Savetodavnog mišljenja MSP u vezi jednostranog proglašenja nezavisnosti „Kosova“.
Zbog toga je nikad važnije da u petak 4. marta svi dođemo na veliki protest podrške Rusiji i ruskom narodu, a samim tim i očuvanju Kosova i Metohije, ispred spomenika caru Nikolaju drugom u Beogradu – poručuje Dejan Mirović.
Izvor: Srbin.info